שמות מספר החברה קדישא
    


List of some 400 names of members of the "Chevra Kadish" and "Bikur Cholim" Society   in Sighet .The names are taken from the protocols that were made between 1885-1922. As the lists are hand written in Yiddish (Hebrew letters), and sometimes difficult to read, this is a combination of several lists taken in various years. The names marked with * are from the earliest list taken in 1885. The letters BR stand for Ben Rabi (son of ..).  The list is by the Hebrew Aleph- Beit.( Nachi [Menachem] Keren [

Aleph

  1. Ainhorn (Inhorn) Yekutiel Yehuda

  2. Adler Yekutiel Yehuda

  3. Adler Pinchas

  4. Eizickovitz Zvi

  5. Eizickovitz Eliyahu

  6. Eizickovitz Moshe Gershon

  7. Eizickovitz Pesach Zvi

  8. Eizickovitz Eliyah

  9. Indig Hirsch

  10. Indik Moshe david

  11. Indik Eizik

  12. Indik Shlomo Hirsch

  13. Ashkenazi Dov

  14. Adlerstein Yacov

  15. Axhorn (Exhorn) Yehoshua

  16. Abrahan Shmuel

  17. Adelstein Yacov

Beit

  1. Basch Yehoshua

  2. Basch Moshe

  3. Basch Mordechay Shmuel *

  4. Basch Kalman

  5. Basch Aharon Yehuda

  6. Basch Aharon

  7. Basch Menachem

  8. Basch Hirsch

  9. Birger (Berger, Burger) Leib

  10. Birger Moshe

  11. Birger Eliezer

  12. Birger Yona

  13. Birger Chaim

  14. Berkavitch (Berkowitz) Ezra

  15. Berkavitch Hirsch

  16. Berkavitch Chaim Yosef

  17. Benet Israel

  18. Benet Refael

  19. Blumenfeld Moshe

  20. Blumenfeld Shimon

  21. Bradstein Yechiel

  22. Blank Aharon

  23. Bacher Pinchas

Gimmel

  1. Gutman Avraham

  2. Gutman Feivish

  3. Gutman Yackov Leib

  4. Gutman Arye

  5. Gutman Israel Zvi

  6. Gutman Zelig

  7. Grinvald (Grunvald) Avraham David

  8. Grinvald Avigdor (Vigdor)

  9. Grinvald Yacov

  10. Grinvald Shlomo

  11. Grinvald Doctod Shlomo

  12. Gaydel Bussi

  13. Globermann Avraham David

  14. Glik (Gluck) Shalom

  15. Glik  Yosef

  16. Grober (Gruber) Meir Hertz

  17. Grober Tuvia

  18. Gliksman (Gluksman,Gluckman) Yekutiel

  19. Goldstein Arye

  20. Ganz Avigdor BR Avraham *

  21. Goldsmitdt (Goldshmit) Berl

  22. Geordel

  23. Green Zalman

  24. Green Chaim Yosef

  25. Glickstern Shimshon

  26. Gruner (or Grober) Shmuel *

  27. Goldberger Kalman

  28. Grinfeld (Grunfeld) Shimon

Daled

  1. Davidovitch (Davidowitz) Eliyahu

  2. Davidovitch Yekutiel Elimelech

  3. Davidovitch Avraham *

  4. Davidovitch Yitzchak

  5. Davidovitch Kalman

  6. Davidovitch David

  7. Davidovitch Meir

  8. Deitch (Deutch) Yacov

  9. Deitch Eliezer

  10. Deitch Hirsch

He

  1. Hershkovitch (Herskowitz) Shmuel Hirsch

  2. Hershkovitch Chaim Yosef

  3. Henig (Hunig) Moshe

  4. Henig Simcha Yosef

  5. Hirsch Yitzchak

  6. Halpert Israel Yacov

  7. Halpert Naftali *

  8. Hacohen Shalom Rubin

  9. Hirschberg Avraham Leib

  10. Halperin (Heilperin) Naftali *

  11. Halperin Yehuda BR Naftali *

  12. Hartstik (Hartstein) Aharon David

Vav

  1. Weiss Israel

  2. Weiss Eizik Eyber

  3. Weiss Arye Leybisch

  4. Weiss Pinchas

  5. Weiss Ben-Zion

  6. Weiss Yacov

  7. Weiss Yudil (Yehuda)

  8. Weiss Yacov BR Yochanan Yehuda

  9. Wieder Meir

  10. Wieder Hirsch Leib

  11. Wieder Mendel

  12. Wieder Chaim Leib

  13. Wieder Avraham Zvi

  14. Wieder Anschil

  15. Wieder Yitzchak *

  16. Weiner Shimon

  17. Weiner Baruch

  18. Viesel (Vizel) Yechezkel Yacov

  19. Viesel Simcha

  20. Viesel Eliezer

  21. Weinberger Avraham

  22. Weinberger Yosef BR Chaim Alter

  23. Weinberger Alter Chaim

  24. Weinberger Simcha

  25. Weinberger Yizchak

  26. Weinberger Yosef

  27. Valerstein Noshe Natan

  28. Willieger Israel

  29. Willienger Avraham *

  30. Wunder (or Wieder or Vinder) Caim Leib

  31. Wunder Nachman

  32. Wunder Avraham Zvi

Zain

   1.    Zicherman Moshe Zvi

Chet

   1.     -------

Tet

  1. Troib (Traub)- Kat"z Yosef *

  2. Troib-Kat"z Chaim Meir *

  3. Troib-Kat"z Mordechay

  4. Troib (Traub) Yudil (Yehuda)

  5. Tabak Hilel

  6. Tenenboum Israel (His widow )

Yud

  1. Ya'acover Avraham Aba

  2. Yacobovitch (Yakobovitz) Avraham Kalman

  3. Itzkovitch Yitzchak

  4. Yasavitch Elya (Eliahu)

  5. Yasavitch Yacov

  6. Yasavitch Leib

  7. Yunger Fischel

  8. Yunger Avraham Leib

Kaf

  1. Kahana Leib Chatan Moshe Kahan

  2. Kahana Yechiel Michal *

  3. Kahana Arye Leib

  4. Kahana Yehuda

  5. Kahana Avraham Arye

  6. Kahana Shaul Leib

  7. Kahana Shmuel

  8. Kahana Feivish

  9. Kahana Berish

  10. Kahana Nechemya

  11. Kahana Mordechay

  12. Kahana Mechil

  13. Kahana Chananya

  14. Kahana Yechiel Mechl

  15. Kahana Baruch Zvi

  16. Kahana Nachman Zvi *

  17. Kahana Mendel Yoel

  18. Kahana Hirsch Malech

  19. Kahana Chezkel (Yechezkel)

  20. Kahana Israel

  21. Kahana Moshe Shmuel

  22. Kahana Shalom

  23. Kahana Kalman

  24. Kahana Chaim

  25. Kahana Zanvil BR Yosef Yochanan

  26. Kahana Zanvil BR Klonimus

  27. Kahana Zanvil BR Kalman

  28. Kahana Shalom BR Kalman

  29. Kahana Yehuda BR Chaim Arye *

  30. Kahana Mandil Wolf

  31. Kahana Shalom BR Chaim

  32. Kahana Leib BR  Yosef Yochanan

  33. Kat"z Yosef

  34. Kat"z Aharon

  35. Kat"z Shmuel

Lamed

  1. Lax Shaul

  2. Lax Eliezer

  3. Lax Hirsch Leib *

  4. Lax Mordechay Azriel

  5. Lax Feivel Leib

  6. Lax David

  7. Lax Joel *

  8. Lax Zvi Arye BR Joel *

  9. Liberman Chaim

  10. Liberman Shmuel *

  11. Liberman Shalom

  12. Liberman Israel Hirsch

  13. Liberman Avraham

  14. Leibovitch (Leibowitz) Moshe

  15. Leibovitch Chaim *

  16. Leibovitch Avraham

  17. Leibovitch Feivish

  18. Levinger Mordechay

  19. Levinger Leib

  20. Lichtenstein Yacov Hilel

  21. Levi Avraham

  22. Landoi Berl

Mem

  1. Miller Kalman

  2. Miller Mendel Wolf

  3. Miller Yitzchak

  4. Miller Hirsch

  5. Mutzan Avraham Chaim

  6. Mutzan Feivish

  7. Markovitch (Markowitz) Alter

  8. Markovitch Ozer

  9. Markovitch Chaim BR Ozer

  10. Markovitch Chaim Yitzchak

  11. Markovitch Yitzchak Menachem

  12. Moshkovitch (Moskowitz) Yitzchak

  13. Moshkovitch Elkana

  14. Moshkovitch Yacov

  15. Moshkovitch Alter

  16. Malik Israel David

  17. Malik Yacov

  18. Malik Yacov Yehuda

  19. Modern Kalman

  20. Mayer Mordechay

  21. Mandel Chezkel (Yechezkel)

  22. Mandel Yacov Zvi

  23. Mandel Israel *

  24. Mandel Zusa

  25. Mandel Ben-Zion BR Israel

  26. Mendelovitch Meir

Nun

  1. Neilander Ze'ev Wolf

  2. Nachmanovitch Mordechay

  3. Nadler Yechezkel David

  4. Nemish Aizik

  5. Neiweiss Leibish

Samech

  1. Szmuk Yechiel Michal BR Betzalel

  2. Szmuk Nachman Eliya (Eliyahu) BR Betzalel

  3. Szmuk Neta *

  4. Szmuk Mendel

  5. Szmuk Baruch

  6. Szmuk Yosef

  7. Szmuk Mordechay

  8. Szmuk Leib

  9. Szmuk Nachum

  10. Szmuk Yosef BR Nachum

  11. Szmuk Joel BR Yehuda

  12. Szmuk Joel BR Shlomo

  13. Szmuk Yehuda

  14. Szmuk Yotzchak

  15. Szmuk Eliezer BR Chaim Israel *

  16. Sax Mendel

Ain

   1.   Estraicher Yitzchak

Pey

  1. Pollack Aizik

  2. Pollack Yosef Aizik

  3. Pollack Pesach Zvi

  4. Pollack Manish

  5. Pollack Aharon

  6. Friedman Yehoshua Zvi

  7. Friedman Zvi Betzalel

  8. Friedman Avraham

  9. Fried Meir

  10. Fried Hirsch

  11. Fried Shlomo

  12. Fried Mordechay David BR Zvi *

  13. Fried Moshe Mordechay

  14. Fried Zvi BR Yitzchak *

  15. Fried Henrik

  16. Fux Eliezer

  17. Fux Yitzchak

  18. Fux Hersch Malik

  19. Fux Moshe Ber

  20. Fux Moshe

  21. Fux Chaim

  22. Fux Mordechay David

  23. Fux Yechezkel

  24. Fux Zvi Elimelech *

  25. Perl Yitzchak Meir

  26. Perl Eliezer

  27. Perl Yosef Zvi

  28. Perl David

  29. Perl Mendel

  30. Perl Anschil

  31. Frumer Shmuel

  32. Frumer Yosef

  33. Frumer Chaim

  34. Freind (Froind) Tuvia

  35. Friend Moshe Arye

  36. Friend Yosef Shmuel

  37. Friend Shalom

  38. Friend Yitzchak

  39. Friend Refael

  40. Feierverker Aizik Leib

  41. Feierverker Yechiel Michal

  42. Farkash Moshe

  43. Farkash Shaul

  44. Festinger Yacov

  45. Festinger Yehuda

  46. Festinger Chaim Avraham

  47. Fisher Berl

  48. Fisch Shlomo Leib

  49. Pasternak David Zvi

  50. Fischman Mendel

  51. Feldner David

  52. Frenkel Shlomo

  53. Frager Chaim BR Yacov *

  54. Foygel Neta

Zadi

  1. Zimend ( or Zimerman)Yechezkel

  2. Tzimend Mordechay Yechezkel

Kuf

  1. Kratz David

  2. Kratz Avraham

  3. Kratz Moshe Yacov

  4. Kratz Sender

  5. Kratz Yechiel Zvi

  6. Klein David

  7. Klein Yehuda

  8. KleinYosef Shmuel

  9. Klein Moshe Yosef

  10. KleinYehoshua

  11. Kaufman (Koifman) Israel Mendel

  12. Kaufman Chaim

  13. Kaufman Yacov Leib

  14. Kaufman Israel Menachem

  15. Kaufman Yechezkel

  16. Kaufman Moshe

  17. Kaufman Avraham Baruch

  18. Kaufman Bertzi

  19. Kaufman Yosef

  20. Kaufman Nachman

  21. Kaufman Chaim Mendel

  22. Kaufman Hirsch Leib

  23. Kaufman Avraham

  24. Kalman (or Klein) Mendel Wolf

  25. Kalman Yosef

  26. Kalman Yosef Shmuel

  27. Kasirer (or Kasiver) Israel *

  28. Kasirer Yermiyahu *

  29. Kasirer Chaim David *

  30. Kasirer Yitzchak

  31. Kestenbaum Yosef

  32. Kestenbaum Avraham Shmuel

  33. Kreitman Sender

  34. Kesner Israel

  35. Kahan Moshe Leib

Resh

  1. Ratha (Roth) Yosef Yehuda BR Hirsch

  2. Ratha Zvi

  3. Ratha Yitzchak

  4. Rosenberg Zvi Hirsch

  5. Rosental Avraham Moshe

  6. Rosental Moshe

  7. Rosener David

  8. Rottenberg Yosef Yitzchak

  9. Rothner Beyda

  10. Rosenfeld Meir

  11. Rosenkrantz Mordechay

  12. Reizner Yosef Mordechay

  13. Rubin Shalom

  14. Riemer Chaim

  15. Roitman Mordechay

Shin

  1. Stern David

  2. Stern Avraham

  3. Stern Chaim Zvi

  4. Stern Chaim Avigdor

  5. Stern Baruch

  6. Stern Meir

  7. Stern Betzalel

  8. Stern Meir Zusya

  9. Stern Shmuel

  10. Stern Yosef *

  11. Steinmetz Baruch

  12. Steinmetz Shaul Leib

  13. Steinmetz Mendel

  14. Steinmetz Aharon Yechiel

  15. Steinmetz Yechezkel

  16. Steinmetz Baruch Menachem

  17. Steinmetz Fishel

  18. Schwartz Avraham Hirsch

  19. Schwartz Yosef

  20. Schwartz Chaim Mordechay

  21. Schwartz Israel Mendel *

  22. Schwartz Asher

  23. Schwartz Gershon Arye

  24. Schwartz Ben-Zion

  25. Stein Eliyahu Wolf

  26. Stein Mordechay *

  27. Stein Hirsch

  28. Stein Yosef *

  29. Stein Chaim Avigdor BR Yosef

  30. Shlomovitch Hirsch

  31. Shlomovitch Yacov

  32. Shlomovitch Yacov David

  33. Shreter Mordechay

  34. Shreter Leib

  35. Shreter Avraham

  36. Shreter Aizik Meir

  37. Shreter Meir

  38. Shreter Munash

  39. Shreter Yehuda

  40. Shreter Aharon Zvi

  41. Sternberg Chaim

  42. Sternberg Naftali

  43. Sterenberger Hirsch

  44. Shimanovitch Motya

  45. Steinman Shlomo

  46. Schonfeld Moshe

  47. Shtesil Hirsch

  48. Schehnblum Israel

  49. Schengut Yakov *

  50. Steinbach Yudil

  51. Stahl Moshe Natan

  52. Shtroisman Shlomo

  53. Stark Yacov

  54. Scharf Yeshaya

  55. Shtarhali Yehuda

  56. Schreiber Hirsch

  57. Steingiser Mendel

Taf

  1. ----------

    ----------------------------------------END--------------------------------------------------

 

 

         חדשות

שלום רב!
ברוכים הבאים לאתר "סיגט"
מטרתנו באתר, לשמר את מורשת העיר וזכרונה לדורות הבאים.
 

אנא כנסו מידי פעם בפעם בכדי להתעדכן בחידושים. 
***********************************
כנס הזכרון לקדושי העיר סיגט יתקיים בעז"ה ביום חמישי ערב ר"ח סיוון ( 25.5.17) בבית מרמורש רח' הרב פרנקל 80 תל אביב

כינוס בשעה 17:00

***********************************

" אם לא נהיה שם היום
הם לא יהיו שם מחר"!

אנו נערכים לקראת יציאת קבוצת בני נוער מתנדבים לעבודת שיקום בבית העלמין בסיגט.
המשלחת השלישית תצא לאחר ט' באב למשך 10 ימים.
אנא, היו שותפים עימנו בהצלת בית הקברות!

למצגת לחצו כאן


שימו לב!
בבחירות שהתקיימו בקהילה היהודית בסיגט נבחר מר דוד ליברמן ליו"ר הקהילה.
מספר הטלפון של מר ליברמן הוא
00-40-743553975



לתרומות, מידע ופרטים נוספים במייל sighet3@gmail.com


.*********************************
הכנסו לאתר את שמות הרחובות וחילופיהן במשך התקופות.
כנסו למוזיאון הוירטואלי למדור רקע היסטורי
*******************************
הוספנו מפת התמצאות לבית הקברות המציין את חלוקת  הגושים