Sighet Jews- Part 2- Political activity

          This list is composed of names taken from various sources. The names are divided by the political belonging or public activity of the person. Please contact me for more details.

 

 

----------- ZIONIST ORGANIZATIONS ---------------

Jewish Cooperative Bank

Fuchs Eduard

Hirsch Shimon

Klein Shimon

Rottenberg Yosef

Keren Kayemet Le-Israel

Kahan Dora

Klein Mordechay Avraham

Peterfi (Shmuel Ben-Zur)Andrey

Selinger Josef

Weisz Dr. fulop

Keren Hayesod

Kahan N. Samu

Stern Fischl

Joint Distribution Committee

Danzig R' Dr. Shmuel

Friedman Hershel

Fuchs Eduard Yechezkel

Grunfeld Yacov

Heller Dr. Yacov

Kahana Herman

Kesner David

Landau Berl

Rottenberg Josef Yitzchak

Stern Eliyahu

Stern Fishel

Vorm Asher

Yosovitch Leib

Eretz- Israel commity

Berliner S.

Blank Dr. Eliyahu

Friedman Zvi

Fuchs Herman

Fuchs Yechezkel

Goldstein A..

Goldstein Uri

Grin Z.

Kisling G.

Kornboim

Kreindler

Leichter Moshe

Mendelovits Yitzchak

Pollak Monish

Rosental Moshe

Rottenberg Josef

Scharff Moshe

Stern Fischl

Wieder Shlomo

Zinger

-------POLITICAL PARTIES AND YOUTH ORGANIZATIONS---

MIZRACHI (Religious Zionist)

Mizrachi and Zeirey (young) Hamizrachi

Appel David

Basch Yitzchak

Berger Yudel

Berkovits Yitzchak Yacov

Blanck Dr. Eliyahu

Drumer Dr Yacov

Feldman Nachum

Frager Zvi

Fried Avraham

Friedman Gedalya

Fuchs Yacov

Goldring A.

Grunfeld Baruch (brother of Shlomo)

Grunfeld Shlomo

Grunvald Avigdor

Halpert Pinchas

Hirsch Menachem Mendel

Holder Jozef

Izrael Avraham

Izrael Israel David

Klein David Perl D.Z.

Klein Mordechay Avraham

Koffler Moshe

Kratz Nachman

Krieger M.A.

Lax Moshe

Leichter Mordechay

Leichter Moshe

Levinger Mordechay

Liberman Arye

Lichtenstein Menachem

Lichtenstein Zecharya Mendel

Margaliot Ben-Zion

Meisels Meir

Mendelovits Menachem

Miller Moshe

Nesher Nachum

Perl Ben-Zion

Petrover J.A.

Pollak Mordechay

Pollak Yitzchak

Reich Yehoshua

Rosenfeld Israel

Rosenfeld Refael

Rosental Aron

Rottenberg Josef

Rottenberg Zvi

Rubin Moshe

Sason Shabi

Schreter Sinai

Schwartz Shlomo

Slomovits P.

Stern Joel Michal

Stern Josef

Stern Z.

Sternberg Dr. Naftali

Tabak Nachman

Trarub Shlomo

Weiss Moshe

Wieder Avraham (brother of Naftali)

Wieder B. M.

Wieder Naftali

Wieder Shmuel

Mizrachi Women

Davidovitch M.

Katz B.

Katz R.

Klein Chaya

Koffler D.

Peretz Y.

Perl Dori

Perl Z.

Pollak M.

Reich Dvora

Reich Zipora

Rottenberg

Slomovits Piri

Slomovits R.

Stern Zipora

Szabo S.

Wieder Ch.

Yakobovits A.

Zoldan M.

Zoldan Matza

Poalei Ha'Mizrachi (Mizrachi Workers)

Cikk Chaim Alter

Weingarten Shmuel Hacohen

AGUDA (ultra orthodox)

Agudat Israel

Feldman  Yssachar

Fuchs  Yitzchak

Hecht David Gedalya

Junger  Ozer

Reisel  Yacov

Rob  Leibish

Weiss  Leibush

Zeirey (young) Agudat Israel

Adler Menachem

Festinger Dov

Gertner Nachum

Hecht David Gedalya

Heller Menachem

Herskovits Avraham Chaim

Lazar David

Perl David Moshe

Ring Avrham

Stein Zvi

Steinmetz Ze'ev

Tabak Shlomo Leib

Agudat-Israel women

Adler ?

Festinger Y.

Frenkel P./F.

Fuchs S.

Heller H.

Heller R.

Hess Chaya

Horowitz P./F.

Kaufman ?

Malek M.

Notovits ?

Ring R.

Ring S.

Rottenberg A.

Rottenberg-Klein S.

Rottenberg-Sternfeld R.

Rubin R.

Unger Y.

Zselzer M.

NON RELIGIOUS

Barisszia

Adlerstein Poli

Avraham Fried

Berger Zoltan

Danzig Hilel

Danzig Menachem

Danzig Pesi

Danzig Tibor

Frenkel Mishu

Fried Avraham Dr.

Fried Miska

Fruchter Miklos

Fuchs Geze

Fuchs Jozsef

Fuchs Mando

Fulop Iton

Halpert Simon

Hirsch Simon

Junger Imre

Kahan Kalman

Kaufman Dezso

Keszner Laszlo

Klein Lontzi

Klein Menachem

Klein Shimon

Kolos Tuli

Koppel Gabi

Koppel Zoli

Kormus Pal

Lazar Pista

Lempel Lajos

Markovitz S..

Mendelovits (Manor) Amos

Moshe Nusin

Pasternak Fasi

Perl David

Ringel

Risel Yacov

Rothchild S.

Sechter Nandi

Sicherman Sandor

Stein Eliezer

Steinmetz Bela

Stern Moshe

Sternberg Adaler Dr.

Sternberg Sandor

Vintholtz Ede

Weiss Alexander

Weiss (Admieli) Yacov

Weiss Shoni

Weiss yacov

Weiss Zoldan

Young Barissza

Blumenfeld Fali

Davidovitz Samu

Fried Imi

Fructer Ziga

Kahan Klonimus

Katz Y.

Klein Shimon

Lebovits Sandor

Mazai Giori

Perl David

Pollack Erno

Pinskerr Leo

Steigiszer Zsigo

Stein Lazar

Steinmetz Bela

Sternberg Latzi

Strasman Joska

Straus Monius

Weiss Zoli

Zilberstein Gabi

Aviva (Women)

Fogel Malvin

Harmat Babci

Herskovits Margalit

Klein Chana

Moskovitz Aranka

Paszternak Eszter

Paszternak Judith

Pollak Rachel

Starck Ilu

Steinmetz Rachel

Young Aviva

Danzig Pessi

Fogel Miriam

Harmat Babi

Katz Lucy

Paszternak Babtzi

Perl Esther

Perl Leichu

Steinmetz Rachel

Habonim

Danzig (Daniv) Menachem

Danzig fasi

Fhilip Asher

Fuchs Menachem

Kalman fali

Kalosh Soli

Katz Lea

Klein Menachem (Feri)

Mendelovitz (Manor) Amos

Pasztenak Yitzcak

Shechter Menachem

Stein Eliezer

Vindholtz Menachem

Weiss (Admiely) Yacov

Gdud hanoar (Youth battalion)

Birnberg Miklos

Fuchs ferenc

Genuth henrik

Glazman Lajos

Herskovits elias

Herskovits marton

Laufer Geza

Lefkovits Harman

Rosenberg fulop

Hashomer

Birnberg Michael

Fewerwerger Jozsef

Fuchs Efraim

Fuchs Itzu

Fuchs Joszef

Fuchs Puju

Glazman Eliezer

Harskovits Meir

Herskovits Elijahu

Herskovitz Bubi

Koppel Orini

Lauter Geza

Lazarovits Zvi

Lefkovits Naftali

Lieberman Menachem

Mnoldovan Michael

Nemes Lazi

Rosenberg Efraim

Steingiszer Chaim

Wiesel Israel

Wiesel Yehuda

Betar/ New Zionist Organization (ZAH"AR)

Birenberg

Fuerstein Kalman

Gutmann

Natan Peretz

Presner Bubi

Sterenberg Aladar

Poaley Tzedek

Weiss Israel

Hashomer Hatzair- Bney Avoda

Kraus Erika

Lehavi (Foyerberger)Shmuel

Stark Daniel David

Stern Daniel

Stern-Shimon Malka

Walter Yosef (Fani)

Weiss Naomi

Hachalutz

Appel Eszter

Berliner Yitzchak Hershi

Fleger Mordechay

Frenkel Chaja

Fried lea

Hirsch Sosana

Ingber Szeri

Izrael Tibi

Katz Jehudit

Klein Hanna

Kohn Jicchak

Lebovits Eszter

Lowi Jehudit

Lowi Tova

Mihali Bacs

Nota Juci

Sajovits Eszter

Stein Mirijam

Steinmetz Egoza

Gordonia-Maccabee Hatzair

Gurfinkel David

No'ar Chalutzi (Young Pioneers)

Fewerwerger J.

Fuchs Feri

Gluck Gyula

Harmat Ibi

Katz Sanyi

Rosenberg Fishel

Silberstein Gaby

Spitz N.

Steingisser Endre

Wiesel Izso

Wiesel Jeno

Gdud HaNo'ar (Young men battalion)

Back Moritz

Davidovits Naci

Eisikovits Alter

Eisikovits Berci

Fuchs Jozsef

Fuchs Meir

Gluck Gyula

Guttman Dr. Armin Ari

Kertes Dr. Adolf

Krause Dr. Ferenc

Lichtenstein Mendel

Paszternak David

Salamon Jeno

Stern (Saroni) Chajim

Hanoar Hatzioni

Birenberg Moshe

Fischer Chava

Fischer Jekel

Fischer Yehuda

Friedman Janki

Fuchs Efraim

Fuchs Joszef

Herskovitz Meir

Hilman Eliezer

Indig Bracha

Indig Sari

Katz Zipora

Markovitz A.

Markovitz Yacov

Steingiser Andrey

Wieder Ester

Hapoel Hadati (Religious worker)

Hershkovits Presner Shimon

Izrael Avraham

Toib Avraham David

Wieder Shmuel

Zucker Wolf

Samson- Sport Club

Dr. Blanck Eliyahu

Dr. Cavallar Ugyred

Cavaller Sanyi

Cavaller Nandi

Semmel Sandor

Semmel Hersi

Eisikovits Menyhert

Eisikovits Szuszi

Eisikovitts Joska

Eisikovits Mose Chajim

Eisikovits Lipi

Fuchs Lajos

Fuchs Mendi

Fuchs Mishka

Fuchs Sanji

Fuchs Joska

Fuchs Geza

Fuchs Shlomo

Fuchs Gedalya

Fuchs Jicchak

Dr. Kertesz Adolf

Wiener Izso

Goidel Anti

Dr. Fried Arbis

Fried Dezso

Zalzberger Mencu

Dr. Kaufman Dezso

Kaufman Nandi

Kaufman Jaszi

Farkas Vilmos

Farkas Davidl

Stein Lajos

Stern Moritz

Schongut ?

Stockel Jodrusz

Simon Dezso

Zicherman Matyas

Ringler Hersi

Klein Naci

Fischer Ede

Szimche Mano

Perl Bernat

 

 

 

         חדשות

שלום רב!
ברוכים הבאים לאתר "סיגט"
מטרתנו באתר, לשמר את מורשת העיר וזכרונה לדורות הבאים.
 

אנא כנסו מידי פעם בפעם בכדי להתעדכן בחידושים. 
***********************************
כנס הזכרון לקדושי העיר סיגט יתקיים בעז"ה ביום חמישי ערב ר"ח סיוון ( 25.5.17) בבית מרמורש רח' הרב פרנקל 80 תל אביב

כינוס בשעה 17:00

***********************************

" אם לא נהיה שם היום
הם לא יהיו שם מחר"!

אנו נערכים לקראת יציאת קבוצת בני נוער מתנדבים לעבודת שיקום בבית העלמין בסיגט.
המשלחת השלישית תצא לאחר ט' באב למשך 10 ימים.
אנא, היו שותפים עימנו בהצלת בית הקברות!

למצגת לחצו כאן


שימו לב!
בבחירות שהתקיימו בקהילה היהודית בסיגט נבחר מר דוד ליברמן ליו"ר הקהילה.
מספר הטלפון של מר ליברמן הוא
00-40-743553975



לתרומות, מידע ופרטים נוספים במייל sighet3@gmail.com


.*********************************
הכנסו לאתר את שמות הרחובות וחילופיהן במשך התקופות.
כנסו למוזיאון הוירטואלי למדור רקע היסטורי
*******************************
הוספנו מפת התמצאות לבית הקברות המציין את חלוקת  הגושים